Poniedziałek, 22 czerwca

Wrócili ze złotem

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Fantastyczny prezent z okazji 10 urodzin zespołu sprawili sobie i nam młodzi zawodnicy UKS Kinder Volleyball.

30 czerwca w Katowicach w wielkim finale Ogólnopolskich Mistrzostw w minisiatkówce "Kinder Joy of moving 2024" zdobyli złoty medal.

W eliminacjach do turnieju finałowego uczestniczyły 16272 drużyny, w których wystąpiło 52991 młodych adeptów minisiatkówki. W samym finale na 32 boiskach rywalizowało 1536 uczestników z 384 drużyn.

Uczniowski Klub Sportowy Kinder Volleyball powstał w 2014 roku. W zajęciach biorą udział dzieci w wieku 4-14 lat. Od 2019 roku zespół regularnie występuje w ogólnopolskich finałach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka