Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3187
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wróżbita Maciej znany na całą Polskę!

Wtorek, 28 grudnia 2010, 19:56
Aktualizacja: 19:57
Autor: MDD
Okazuje się, że o Wałbrzychu znów staje się głośno! Piszą o nas ogólnopolskie portale i prasa. Tym razem nie za sprawą naszych polityków i kolejnej afery. Lecz za sprawą wróżb.

Wróżbita Maciej stał się gwiazdą internetu i telewizji. Natomiast program, który prowadzi na kanale Kosmica TV, cieszy się niesłychaną popularnością.

Jak twierdzi na swojej stronie internetowej Maciej, urodził się 9 dnia miesiąca i dzięki tej wibracji ma niezwykłe zdolności intuicyjne oraz dar do przepowiadania przyszłości. Jest ponadto czwórką numerologiczną, która czyni go niezmiernie konkretnym i dokładnym w prognozowaniu. Bezpośrednio i bez zbędnego owijania w przysłowiową bawełnę mówi to, co widzi. Co najważniejsze, jak podaje w profilu, podchodzi do swojej pracy z miłością i zaangażowaniem. Wróżbita oferuje konsultacje w wałbrzyskim biurze i zaprasza do wyruszenia w magiczną podróż w przeszłość i przyszłość. Wraz z rosnącą popularnością ma jednak coraz mniej czasu na bezpośredni kontakt i na spotkanie z nim trzeba się umawiać.

Wróżbita Maciej oferuje wróżby podstawowe i na drugą osobę, doradztwo biznesowe, wgląd runiczny, przekazanie oczyszczenia, analizę duszy i kolejności wcieleń. Sporządza również portret energetyczny wraz z wyznaczeniem głównego przewodnika anielskiego. Dodatkowo oferuje charakterystykę runiczną imienia osoby, sprawdza zaszłości karmiczne, anielski przekaz, sprawdza funkcjonalność czakr i magicznych run. Jak widać, oferta jest szeroka i dostosowana do różnorodnych potrzeb. Porad udziela również za pomocą internetu na forum ezoterycznym na www.forumezo.pl.

W działaniu Maciej opiera się na szczerości i faktach, które są widoczne w jego kartach. W swoim profilu pisze, że jest człowiekiem, który przyjął rolę pomagającego z charakteru altruistę. Dalej dodaje, że niesie światło tym, którzy chcą zobaczyć więcej i odkryć tajemnice swego losu i najbliższych.

Popularność, jaką przyniosła mu telewizja, zmieniła jego życie. Jak przyznaje w wywiadzie dla Newsweeka, pół miesiąca spędza teraz w Berlinie, skąd nadawany jest program telewizyjny. Ma teraz klientów, którzy przyjeżdżają do Wałbrzycha nawet z Warszawy. W wywiadzie dodaje również, że nie ma stuprocentowej skuteczności, ale i tak został gwiazdą wśród wróżbitów. W Wałbrzychu dobrze mu się wiodło. Szeroka oferta i liczne grono klientów zapewniały stabilizację. Przyznaje, że rozwijał pasję i inkasował pieniądze. Wszystko się zmieniło po zamieszczeniu ogłoszenia z profilem na jednym z portali ezoterycznych. Od tego momentu zaczęła się ogromna popularność medialna i szaleństwo. Nowe propozycje, programy, sława, ale również jak mówi dla Newsweeka: wraz z popularnością przyszła też zawiść, bowiem w tym biznesie konkurencja jest ogromna. Anonimowość mediów sprzyja według niego nienawiści i prowokacji.

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group