Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4576
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Wsparcie dla młodych logistyków

Wtorek, 5 września 2023, 8:42
Aktualizacja: 9:44
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Wsparcie dla młodych logistyków
Fot. TMMP Wałbrzych
Fabryka Toyoty w Wałbrzychu jest nie tylko producentem samochodów, ale i organizacją, która chce wykorzystywać swoje możliwości do tego, aby pomagać i dzielić się wiedzą z innymi. Dlatego postanowiła objąć patronatem projekt realizowany przez Progress Consulting For Industry pod nazwą „Akademia Młodego Logistyka”.

Pokazaliśmy uczestnikom Toyota Production System w praktyce.

„Akademia Młodego Logistyka” trwała od 3 do 31 lipca 2023 roku. W tym czasie uczestnicy projektu mieli okazję zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu logistyki. Częścią programu było zapoznanie przyszłych logistyków z zasadami efektywnej i bezpiecznej pracy według Systemu Produkcyjnego Toyoty (TPS).

Siedziba TMMP ugościła 12 uczestników projektu. Dla większości z nich to był pierwszy raz, kiedy na własne oczy mogli zapoznać się z tak nowoczesnym i dużym zakładem. Dlatego z przyjemnością oprowadziliśmy ich po najważniejszych miejsca związanych z logistyką firmy, opowiedzieliśmy im o Kanbanie, automatyzacji procesów i licznych Kaizenach, które wprowadziliśmy do naszych fabryk na przestrzeni lat.

Wiemy, jak ważne jest inwestowanie w młodzież.

Chcemy uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości rynku pracy. Przekazujmy naszą wiedzę i doświadczenie, ale również wartości jak szacunek i odpowiedzialność. Inspirujmy młodych do bycia zaangażowanymi oraz uczmy ich jak pracować bezpiecznie. To korzyść nie tylko dla stawiających pierwsze kroki, ale i dla nas pracodawców. Biorąc udział w takich inicjatywach, możemy odkryć nowe talenty, które w przyszłości mogą odmienić oblicze naszych firm. Wyczekujemy kolejnych okazji, kiedy jako TOYOTA będziemy mogli dołożyć cegiełkę do rozwoju młodych talentów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group