Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 2949
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Wspinali się po medale

Niedziela, 14 kwietnia 2019, 8:12
Aktualizacja: 8:44
Autor: Robert Bajek
REGION, Mieroszów: Wspinali się po medale
Fot. Robert Bajek
W Hali Rekreacyjno–Sportowej w Mieroszowie odbyła się wczoraj kolejna odsłona zmagań w ramach Regionalnej Ligi Wspinaczkowej Dzieci i Młodzieży.

Organizatorem zmagań są: Uczniowski Klub Sportowy "Jedlina-Zdrój", Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju i Mieroszowskie Centrum Kultury. Impreza przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Klasyfikacja prowadzona jest w czterech kategoriach, osobno dla dziewcząt i chłopców: Krasnale, Dzieci, Młodzicy i Juniorzy. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych w każdej edycji otrzymują medale i dyplomy, a zwycięzcy całej ligi - puchary. Dodatkowo każdy uczestnik, który weźmie udział w trzech edycjach zmagań otrzyma pamiątkową koszulkę.

Pierwsza edycja zmagań w ramach Regionalnej Ligi Wspinaczkowej Dzieci i Młodzieży odbyła się w Hali Rekreacyjno-Sportowej w Mieroszowie. Była to konkurencja "Na trudność". Wczorajsza, druga edycja, również rozegrana w Mieroszowie to "Buldering". Trzecia, ostatnia edycja odbędzie się 27 kwietnia na ściance wspinaczkowej w Parku Aktywności przy ulicy Sienkiewicza w Jedlinie-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group