Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3416
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wspólny projekt aktorów i uczniów

Środa, 1 marca 2017, 8:08
Aktualizacja: 8:11
Autor: red
Wałbrzych: Wspólny projekt aktorów i uczniów
Fot. organizatorzy
Artyści „Szaniawskiego” wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół Politechnicznych „ENERGETYK” w Wałbrzychu we wspólnym projekcie o marzeniach, gwiazdach i superbohaterach.

Młodzi ludzie po raz pierwszy na Dużej Scenie Teatru – we własnym imieniu i własnym głosem o tym, czy kosmos pozostaje w zasięgu dłoni, czy może jesteśmy z siebie tak zadowoleni, że po niego wcale nie sięgamy.

Zainaugurowany w maju 2016 r. program TLeN to kontynuacja wieloletniej Teatralnej [de]KONSTRUKCJI, oparta na praktycznej edukacji teatralnej Młodzież przez prawie pół roku uczestniczy w pracy Teatru, spotyka się z aktorami, techniką, twórcami, by w finale projektu zrealizować pod okiem profesjonalnego reżysera spektakl - wypowiedź pokoleniową. Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu liczy na to, że kompleksowy zestaw warsztatów i rozbudowana idea TLeNu będzie rozwijająca zarówno dla pedagogów, uczniów szkoły, jak i dla Teatru.

PREMIERA: 2 MARCA: GODZ. 18:00 / DUŻA SCENA

POKAZY POPREMIEROWE:

3 MARCA, GODZ. 11:00 i 13:00 / DS
4 MARCA, GODZ. 16:00 i 18:00 / DS
WSTĘP WOLNY

Obowiązuje rezerwacja miejsc, Biuro Współpracy z Publicznością: 74/648 83 01-03

MAPA GWIAZD. KRZESŁA MIESZKAJĄ NA NEPTUNIE

TEKST: ZESPÓŁ

REŻYSERIA: ŁUKASZ ZALESKI

DRAMATURGIA: DOROTA KOWALKOWSKA

OPRACOWANIE MUZYCZNE: RAFAŁ KOSOWSKI

OBSADA: EMILIA ANTOCHEWICZ, KLAUDIA BĘBENIEC, NIKOLA BUŁKOWSKA, OLA KRUPIŃSKA, JOANNA STRZELEC, HAKAN MATEUSZ CAKAR, MICHAŁ CISZAK, WOJCIECH KAPUŚNIK, BRAJAN KORWIN, SASZA LIBRYK, ADRIAN PARSZUTO, ERYK PŁOCIŃSKI, ADRIAN POTAPOWICZ, JAKUB SMYKOWSKI, MATEUSZ SZYMAŃSKI, SZYMON TRUSZYŃSKI, DAMIAN ZAWOLSKI, IGOR ZIĘBICKI

FINAŁ PROJEKTU TLeN WAŁBRZYCH – TEATRALNE LEKCJE NIEOBOWIĄZKOWE

ZREALIZOWANEGO PRZEZ TEATR DRAMATYCZNY W WAŁBRZYCHU Z MŁODZIEŻĄ Z ZESPOŁU SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH „ENERGETYK” W WAŁBRZYCHU.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group