Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 4370
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WSSE liderem

Wtorek, 20 kwietnia 2021, 8:43
Aktualizacja: 8:45
Autor: red
Wałbrzych: WSSE liderem
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" jest liderem wśród wszystkich 14 Specjalnych Stref Ekonomicznych, z terenu całej Polski, pod względem wartości nakładów inwestycyjnych i liczby nowych miejsc pracy – czytamy w podsumowaniu wyników Polskiej Strefy Inwestycji za I kwartał 2021 roku. Zestawienie przygotował dziennik Puls Biznesu.

Przedsiębiorcy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" zadeklarowali poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości blisko 770 mln złotych i utworzenie 2500 nowych miejsc pracy.
- Dziękujemy wszystkim Inwestorom za okazane zaufanie i życzymy pomyślnej realizacji projektów. Ponadto, zarząd i zespół Wałbrzyskiej Strefy zapewniają o gotowości do pomocy i współpracy na każdym etapie realizacji wszystkich inwestycji. Jesteśmy bowiem przekonani, że być może jak nigdy dotąd, właśnie teraz synergia biznesu z WSSE "INVEST-PARK" jest szczególnie ważna przede wszystkim w kontekście wzmacniania polskiej gospodarki po pandemii - czytamy na profilu WSSE.

- Aktywnie pracujemy, aby II kwartał 2021 roku był równie owocny jak pierwszy. Rozpatrujemy obecnie kilka wniosków o wsparcie i prowadzimy rozmowy z kilkunastoma przedsiębiorcami, których zachęcamy do zainwestowania na obszarze Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" - dodaje Artur Siennicki, prezes zarządu Wałbrzyskiej Strefy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group