Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: WSSE ma 25 lat

Sobota, 30 kwietnia 2022, 11:05
Autor: red
Wałbrzych/REGION: WSSE ma 25 lat
Fot. WSSE "Invest Park"
koniec kwietnia to niezwykle istotny dzień dla Zarządu i Pracowników Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK". Dokładnie 25 lat temu 29 kwietnia 1997 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK".

Od tego dnia Spółka WSSE "INVEST-PARK" na stałe wpisała się w krajobraz gospodarczy i społeczny na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i Wielkopolsce, dzień po dniu zmieniając na lepsze sytuację ekonomiczną gmin, powiatów, województw, Polski. Wszystko zaczęło się od Wałbrzycha, miasta górniczego, w którym zamknięto kopalnie i bezrobocie lawinowo wzrosło. Po latach możemy śmiało stwierdzić, że projekt Specjalnych Stref Ekonomicznych przyniósł pozytywne rezultaty w postaci permanentnego wzrostu gospodarczego i stworzeniu setek tysięcy nowych miejsc pracy.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" to także społeczna odpowiedzialność biznesu w postaci działań sponsorskich i dobroczynnych. Wspieramy działania o charakterze sportowym, kulturalnym, edukacyjnym, proekologicznym, charytatywnym i akcje społeczne. Kluby, stowarzyszenia, fundacje, osoby prywatne, szkoły, uczelnie to nasi partnerzy, z którymi codziennie zmieniamy ich najbliższe otoczenie.

- Nie spoczywamy na laurach. Rok jubileuszu 25-lecia WSSE "INVEST-PARK" to rok jeszcze bardziej wytężonej pracy. Intensywnie pracujemy dla rozwoju polskiej gospodarki we współpracy z przedsiębiorcami, samorządowcami i instytucjami otoczenia biznesu. Razem Możemy Więcej - informuje WSSE.

Twoja reakcja na artykuł?

5
24%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
2
10%
Smuci
0
0%
Złości
12
57%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group