Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4160
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: WSSE z nową inwestycją

Poniedziałek, 13 czerwca 2022, 10:33
Aktualizacja: 13:56
Autor: red
REGION: WSSE z nową inwestycją
Fot. WSSE "Invest Park"
Firma Betomet Fabryka Maszyn dzięki profesjonalnej obsłudze i wydaniu przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK" decyzji o wsparciu inwestycji wybuduje w Szymonkowie (Miasto i Gmina Wołczyn), na Opolszczyźnie, za 4 miliony złotych nową halę produkcyjną i kupi nowoczesny park maszynowy.

Inwestycja pozwoli przedsiębiorcy na zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu zajmującego się produkcją maszyn i ich pełną automatyką dla przemysłu betoniarskiego. Decyzję Inwestorom wręczył prezes zarządu WSSE "INVEST-PARK" Piotr Wojtyczka.

- Jesteśmy bardzo dumni, że Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspiera rozwój nowoczesnych polskich firm z sektora MŚP. Gratulujemy świetnego biznesplanu i życzymy powodzenia w jego realizacji – komentuje Piotr Wojtyczka, prezes zarządu WSSE "INVEST-PARK".

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu 🇵🇱Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK": https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora: tel.: 74 664 91 54/79, e-mail: doi@invest-park.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

5
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
62%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group