Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3794
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: WSSE z nowym wiceprezesem

Środa, 9 grudnia 2020, 8:35
Aktualizacja: 8:57
Autor: red
Wałbrzych/REGION: WSSE z nowym wiceprezesem
Fot. WSSE "Invest Park"
Dr inż. Paweł Kurtasz został nowym wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST–PARK”. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Dryndę, który w listopadzie objął funkcję kierowniczą w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

Paweł Kurtasz ukończył studia magisterskie na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, gdzie w 2011 roku uzyskał również stopień doktora nauk technicznych. Jest także absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA), prowadzonych przez Akademię Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  

Przed objęciem funkcji wiceprezesa wałbrzyskiej strefy kierował jej spółką córką - INVEST-PARK DEVELOPMENT, która za jego kadencji osiągnęła najlepsze w swojej historii wyniki finansowe. W latach 2013-2019 pełnił z kolei funkcję prezesa spółki BSSTC.PL, która zajmuje się systemami bezpieczeństwa ruchu lotniczego i drogowego oraz teleinformatycznymi.

Paweł Kurtasz został powołany na stanowisko wiceprezesa przez Radę Nadzorczą wałbrzyskiej strefy w wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego. Uzupełnił tym samym zarząd IX kadencji spółki, w którego skład wchodzą prezes Artur Siennicki oraz wiceprezes Kamil Zieliński.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” obejmuje swoim zasięgiem blisko 30 powiatów w województwach dolnośląskim, opolskim i wielkopolskim. Działa w niej blisko 270 inwestorów, którzy zatrudniają łącznie około 65 tys. pracowników.

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
9
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group