Środa, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2816
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wszedł do mieszkania i ukradł telefon

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 15 września 2017, 13:56
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
30–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego odpowie za kradzież telefonu komórkowego. Mężczyzna trafił w ręce policji i stanie teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia 2017 roku. Złodziej wszedł przez otwarte drzwi do jednego z mieszkań w dzielnicy Biały Kamień i ukradł telefon komórkowy na szkodę 30-letniej wałbrzyszanki. Następnie urządzenie zastawił w lombardzie na terenie Szczawna Zdroju. Jego wartość wyceniona została na 600 złotych.

Policjanci referatu kryminalnego Komisariatu Policji V w Wałbrzychu realizując informację własną szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. 13 września około godziny 14:30 dzięki pracy operacyjnej sprawca został zatrzymany. Mundurowi odzyskali telefon i przekazali go właścicielce. W trakcie wykonywanych czynności ze złodziejem okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. Tym samym policjanci osadzili go w Areszcie Śledczym w Wałbrzychu.

Mężczyzna odpowie teraz dodatkowo przed sądem za popełnienie kolejnego przestępstwa kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group