Czytających: 4841

Szczawno-Zdrój: Wszyscy zadowoleni

Poniedziałek, 13 czerwca 2022, 9:21
Aktualizacja: 9:28
W ostatniej kolejce klasy A, rezerwy MKS–u Szczawno–Zdrój pokonały Górnika Gorce 6–3.

Obie ekipy mogą uznać sezon za udany, bowiem MKS II dość pewnie utrzymał się na tym poziomie rozgrywek, a Górnik zajął ostatecznie niezłe 6. miejsce na mecie sezonu.

Sam mecz obfitował w wiele sytuacji i goli. Gospodarze prowadzili po golu Bartłomieja Kulika, ale goście wyrównali w 33. minucie za sprawą trafienia Mokrzyckiego. Po chwili do bramki miejscowych trafił utalentowany Wąsowski. Zaraz po przerwie wyrównał Bartłomiej Kulik i ten sam piłkarz strzelił gola na 3-2 w 60. minucie na 4-2 dla MKS-u gola zdobył ponownie Kulik, ale tym razem Marcin. Gorce było jeszcze stać na gola Wąsowskiego, ale ostatnie dwa ciosy zadało Szczawno i po golach Szymaniaka i Marcina Kulika ustaliło wynik na 6-3.

MKS II Szczawno-Zdrój - Górnik Gorce 6-3 (1-2)