Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4234
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wtargnął do mieszkania

Wtorek, 12 lipca 2022, 12:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: red
Wałbrzych: Wtargnął do mieszkania
Fot. KMP Wałbrzych
17–letni mieszkaniec naszego miasta trafił wczoraj nad ranem w ręce policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy, po tym jak w zdewastował cztery zaparkowane w dzielnicy Stary Zdrój samochody osobowe, a także wtargnął do jednego z mieszkań przy ul. Armii Krajowej, uszkadzając w nim mienie.

Wałbrzyscy funkcjonariusze prewencji w poniedziałek około godziny 6:30 najpierw otrzymali informację o uszkodzeniu przez nieznanego młodego mężczyznę samochodu osobowego w rejonie Dworca Miasta na Starym Zdroju. Chwilę później okazało się, że funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie o dewastacji trzech innych samochodów, tym razem w rejonie ul. Kuracyjnej.

Poszukiwany nastolatek ostatecznie po przeprowadzonych czynnościach wpadł w ręce mundurowych kilkaset metrów dalej przy ul. Armii Krajowej, po tym jak wtargnął do przypadkowego mieszkania, uszkadzając w nim między innymi drzwi wejściowe. Straty w mieniu łącznie we wszystkich przypadkach wstępnie oszacowane zostały na kwotę około 5 tysięcy złotych.

Podejrzany odpowie teraz za pięciokrotne zniszczenie mienia, a także za naruszenie miru domowego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
5
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
10%
Smuci
1
5%
Złości
9
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group