Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3288
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: WWS gotowa do wyborów

Piątek, 17 października 2014, 7:08
Aktualizacja: 7:09
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: WWS gotowa do wyborów
Fot. red.
Wałbrzyska Wspólnota Samorządowa znów powalczy o kilka miejsc w radach miasta i powiatu.

WWS jako kandydatkę na prezydenta Wałbrzycha wystawił Alicję Rosiak. Zachęcamy też do zapoznania się z listami kandydatów na radnych do Rady Miasta Wałbrzycha oraz Rady Powiatu Wałbrzyskiego z list WWS-u.

Rada Miasta Wałbrzycha:

Okręg nr 1:

1 Magdalena ROTUSKA-KORBEL
2 Jarosław CIEŚLA
3 Dariusz GÓRALEWICZ
4 Grzegorz DRZEWIECKI
5 Aleksandra ROSIAK
6 Tomasz JUREK
7 Marek WLAŹLAK
8 Aneta SIODŁAK
9 Beata GIEREGA
10 Dariusz LENDA

Okręg nr 2:

1 Jacek LUDZIAK
2 Katarzyna MODRZEJEWSKA
3 Mateusz ORZECHOWSKI
4 Teresa PIWOWAR
5 Michał MACHOWSKI
6 Zdzisława TUSTANOWSKA
7 Leszek NURKIEWICZ
8 Krzysztof KAMIŃSKI
9 Piotr PYCZEK
10 Teresa DZIELIŃSKA

Okręg nr 3:

1 Ryszard NOWAK
2 Jolanta GŁOGOWSKA
3 Ewa LIOLIS
4 Ryszard WALUSIAK
5 Sebastian GREMPKA
6 Justyna LUBOWSKA
7 Justyna PÓŁKOSZEK
8 Piotr TRYTEK
9 Arseniusz SZMYD
10 Katarzyna WOŹNIAK

Okręg nr 4:

1 Alicja ROSIAK
2 Mariusz REWERS
3 Beata KARDELA-FRĄCZEK
4 Emilia JUDKIEWICZ
5 Dawid GADOWSKI
6 Magdalena WYSOCKA
7 Marta SWOBODA
8 Karolina GALUS
9 Paweł PAŁCZYŃSKI
10 Rafał POŚPIECH

Okręg nr 5:

1 Mariusz PIEJKO
2 Marcin GÓRECKI
3 Żanetta ŚCIUPIDER-SKRZYPCZAK
4 Jolanta ŁAKOMY
5 Lesław RUTKA
6 Jarosław SZLAWSKI
7 Grzegorz PARYS
8 Hanna KOZICKA
9 Krzysztof PŁOSKI
10 Anita RYBCZYŃSKA

Rada Powiatu Wałbrzyskiego:

Okręg nr 1:

1 Małgorzata ROSIAK
2 Urszula MIKOŁAJSKA
3 Tomasz MAJEWSKI
4 Adrian OCHOCKI
5 Tadeusz OSAJDZIŃSKI
6 Adam WALKOSZ-BERDA
7 Monika JASTRZĘBSKA
8 Agnieszka MAZUREK
9 Jan CIMERMAN

Okręg nr 2:

1 Andrzej STRAM
2 Halina KLINCEWICZ
3 Mateusz WIŻBICKI
4 Elżbieta AJCHEL
5 Krzysztof PRZYBYLSKI
6 Bartosz BATÓG
7 Anna CHODAK
8 Monika MOJSA
9 Edyta BABICZ
10 Ewelina LIS
11 Maciej BORTKIEWICZ
12 Piotr POL

Okręg nr 3:

1 Karolina SUCHOMSKA
2 Lilianna PIOTROWSKA
3 Elżbieta SZEBESTA
4 Krzysztof MEYZA
5 Edward LISOWSKI

Okręg nr 4:

1 Anna WTULICH
2 Edward PODGÓRSKI
3 Marta MAJGIER
4 Piotr KRAMARCZYK
5 Alicja WYWIAŁ
6 Martin WITASIK

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group