Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3327
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wybił szybę i uszkodził elewację budynku szpitala

Wtorek, 16 kwietnia 2019, 11:47
Aktualizacja: 12:49
Autor: red
Wałbrzych: Wybił szybę i uszkodził elewację budynku szpitala
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony piątek policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali informację o wybiciu szyby oraz zniszczeniu elewacji budynku placówki medycznej przy ul. Batorego w Wałbrzychu. Przeprowadzone bezpośrednio po zgłoszeniu działania doprowadziły do zatrzymania sprawcy tego czynu na gorącym uczynku przestępstwa.

Z relacji zgłaszającego wynikało, iż młody mężczyzna z niewiadomych przyczyn rzuca kamieniami w budynek szpitala. Zaalarmowani o tym fakcie funkcjonariusze prewencji szybko udali się na ul. Batorego i zatrzymali agresywnego 21-latka. Wałbrzyszanin oświadczył funkcjonariuszom, że został przed chwilą wypisany ze szpitala i nie jest w stanie się z tym pogodzić. Straty w mieniu oszacowane zostały na kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

W trakcie czynności procesowych podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Ponadto przestępca był poszukiwany do innej sprawy przez Prokuraturę Rejonową Wrocław - Krzyki Zachód w celu ustalenia miejsca pobytu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
6
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group