Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3444
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Wybory wzbudzają emocje

Niedziela, 3 stycznia 2021, 10:47
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Wybory wzbudzają emocje
Fot. red
Prawdopodobnie 7 marca tego roku mieszkańcy Boguszowa–Gorc wybiorą nowego burmistrza. Wybory te okazuje się wywołują wiele emocji.

Po ogłoszeniu prawdopodobnego terminu wyborów na burmistrza Boguszowa-Gorc otrzymaliśmy kilka telefonów i maili z opiniami mieszkańców Boguszowa-Gorc na temat samych wyborów i potencjalnych kandydatów. Dziś je prezentujemy.

- Moim skromnym zdaniem obecnie nie ma odpowiedniego kandydata na to stanowisko. Pani Sylwia Dąbrowska prezentuje określoną grupę wyborców, ale na pewno nie wszystkich mieszkańców, a o obecnym komisarzu niewiele dobrego po kilku miesiącach można powiedzieć. O kandydaturze Romana Ludwiczuka nawet nie wspomnę, bo skąd on ma znać problemy i specyfikę miasta? - pisze pan Józef.

- Tylko i wyłącznie Sylwia Dąbrowska. Przez to, że nie została wybrana w 2018 roku straciliśmy wiele czasu na kiepskie rządy Jacka Cichury i przetrwanie komisarza Kumorka - mówi pan Wacław.

- Boguszów ma potencjał i potrzebuje odpowiedzialnego gospodarza, takim jakim był burmistrz Marian Nogaś. Nie wiem, czy Sylwia Dąbrowska jest odpowiednim kandydatem, ale jeśli wygra, to stanie przed trudnym zadaniem, bo wizerunek miasta w ostatnich latach mocno ucierpiał, a zadłużenie i błędy popełniane przez rządzących są widoczne gołym okiem - dodaje pan Rafał.

- Z trójki kandydatów, którzy najczęściej są wymieniani, nie odpowiada mi żaden, ale być może jeszcze ktoś inny się pojawi i będę miała na kogo zagłosować, bo w innym przypadku nie wezmę udziału w wyborach - pisze pani Jadwiga.

Zachęcamy czytelników do prezentacji swoich poglądów i prezentowania ewentualnych kandydatur.

Twoja reakcja na artykuł?

8
30%
Cieszy
5
19%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
15%
Smuci
1
4%
Złości
9
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group