Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5763
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wydały się kradzieże kuriera

Czwartek, 15 grudnia 2022, 9:26
Autor: red
Wałbrzych: Wydały się kradzieże kuriera
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie naszego miasta 34–latek został w miniony poniedziałek zatrzymany przez policjantów pionu kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

Pracownik firmy kurierskiej zrobił sobie z całego procederu stałe źródło utrzymania. Okazało się, że od kilku tygodni na czas nie rozliczał się z gotówki z paczek pobraniowych, a pieniądze, które otrzymywał od odbiorców po prostu wydawał na prywatne sprawy.

Wszystko wyszło na jaw, kiedy 7 grudnia bm. mężczyzna postanowił zabrać z magazynu przesyłkę innego kuriera i samemu zawieźć paczkę do Dzierżoniowa, wydając uzyskaną gotówkę z transakcji na własne cele. Straty wyrządzone przez nieuczciwego pracownika przedstawiciele przedsiębiorstwa wstępnie oszacowali na łączną kwotę ponad 6,7 tys. złotych.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie firmy w miniony poniedziałek przez policjantów pionu kryminalnego pierwszego komisariatu. Podczas przeszukania samochodu użytkowanego przez 34-latka z powiatu wałbrzyskiego, mundurowi znaleźli niewielkie ilości środków odurzających w postaci marihuany.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i stanie teraz przed sądem. Usłyszał zarzuty wielokrotnego przywłaszczenia gotówki, kradzieży mienia, a także posiadania narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
2
17%
Smuci
1
8%
Złości
4
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group