Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3792
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wygraj piękne kwiaty z kwiaciarni „Irena” – BUKIET DLA CZYTELNICZKI CZEKA

Środa, 2 marca 2011, 19:11
Aktualizacja: Wtorek, 8 marca 2011, 13:32
Autor: red
Wałbrzych: Wygraj piękne kwiaty z kwiaciarni „Irena” – BUKIET DLA CZYTELNICZKI CZEKA
Fot. Sławomir Pawlik
W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet mamy propozycję dla naszych Czytelników. Panowie do dzieła. Telefony w dłonie i wysyłajcie smsy w naszym konkursie, w którym do wygrania piękny bukiet kwiatów.

By wygrać bukiet kwiatów wystarczy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:DK.TAK lub PT.KONW:DK.NIE

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 7 marca do godziny 15.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. Cena smsa 1 zł + VAT.

Zalotny bukiecik na randkę, jubileuszowa wiązanka czy kosz pełen róż bez okazji - bogaty wybór rozmaitych kompozycji kwiatowych w przystępnych cenach oferuje kwiaciarnia „Irena”.

Kwiaty są kwintesencją piękna, inspiracją dla poetów, sposobem wyrażania uczuć i natchnieniem dla malarzy. Cieszą oczy na rabatkach, na stole w czasie rodzinnego spotkania i we włosach pięknej kobiety. Dają radość, ukojenie, łagodzą napięcia, rozwijają wrażliwość.

Wielkimi krokami kolejna zima odchodzi w niebyt, ustępując wielobarwnej wiośnie - eksplozji sił przyrody, uczuć i optymizmu. Ciepłe, słoneczne dni będą coraz częstsze, a każdy z nich jest dobrą okazją do obdarowania kogoś bukietem kwiatów.

Kwiaciarnia „Irena” to rodzinna firma z długą tradycją i doświadczeniem. Od wielu lat mieści się w niewielkim białym pawilonie przy przystankach „dla wysiadających” przy ul. Wysockiego.

Zielony napis „KWIATY” przyciąga wałbrzyszan poszukujących gustownych bukietów, okolicznościowych wiązanek i kompozycji kwiatowych.

Zbliżający się Dzień Kobiet to dobry moment, by obdarować swoją kobietę pięknym bukietem, ze smakiem skomponowanym w kwiaciarni „Irena” przy ulicy Wysockiego.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group