Czytających: 5065

Wrocław: Wygrana AZS–u

Poniedziałek, 17 lutego 2020, 9:56
Aktualizacja: 9:58
W rozegranym we Wrocławiu meczu sparingowym AZS Wrocław uległ AZS PWSZ Wałbrzych 2:5.

Początek spotkania należał do gospodyń, które już w pierwszych minutach objęły prowadzenie, ale szybko golem dla zespołu przyjezdnych zrewanżowała się Alicja Materek, a pod koniec pierwszej połowy do siatki trafiła Ewa Cieśla i do przerwy było 2:1 dla AZS PWSZ. Po zmianie stron na bramki Klaudii Fabovej, Moniki Kędzierskiej i ponownie Ewy Cieśli wrocławianki odpowiedziały tylko raz i musiały uznać wyższość podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego. Za tydzień w weekend nasze piłkarki przenoszą się na halę, by w Poznaniu powalczyć o medale w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu.

Skład AZS PWSZ: Sapor, Kędzierska, Bosak, Zawadzka, Szewczuk, Cieśla, Ostrowska, Rapacka, Podkowa, Materek, Fabova oraz Głąb, Turkiewicz, zawodniczka testowana, Migacz.