Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2865
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Wygrana Zagłębia w Gorcach

Wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:29
Aktualizacja: 15:29
Autor: PAW
O tym, że piłkarze Górnika Gorce występujący na co dzień w klasie okręgowej, będą w tym sezonie mieli znacznie słabszy skład personalny niż w minionych rozgrywkach, pisaliśmy przed tygodniem. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że w meczu sparingowym Gorce przegrają z beniaminkiem klasy A Zagłębiem Wałbrzych 1–2.

Zespół Górnika Gorce to zupełnie inna ekipa w porównaniu z tą z ubiegłego sezonu. W składzie drużyny z Gorc pozostało zaledwie kilku piłkarzy, którzy stanowili o sile Górnika. I te zmiany widać na boisku. W kolejnym meczu kontrolnym Gorce uległy beniaminkowi klasy A, czyli ekipie Zagłębia Wałbrzych 1-2.

W pierwszej części mecz był wyrównany. Gola dla Zagłębia zdobył bardzo skuteczny w sparingach Nowak. Gorce zdobyły natomiast gola po samobójczym strzale Jarosława Borconia. W drugiej odsłonie dużo lepiej zaprezentowali się goście i po raz kolejny po celnym uderzeniu Nowaka wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końcowego gwizdka sędziego.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, bardzo blisko przejścia do Zagłębia są dwaj byli gracze MKS-u Szczawno-Zdrój. Pomocnik Łukasz Wojciechowski oraz obrońca Wojciech Pyda będą z pewnością dużym wzmocnieniem dla beniaminka, który już wcześniej pozyskał Piotra Jankowskiego z Gwarka Wałbrzych i Krzysztofa Śmieszka z Sudetów Dziećmorowice. Możliwy jest też transfer Artura Borowiaka z Gwarka Wałbrzych.

Górnik Gorce - Zagłębie Wałbrzych 1-2 (1-1)

Zagłębie: Wojciechowski - Radoń, Borcoń, Pyda - Wosiński, Gryguć, Jankowski, Szymaniak, Kupniewski - Borowiak, Śmieszek oraz Nowak, Żygało, Suchara, Zdanowski, Wiśniewski, Grabowski

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group