Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5271
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wyjątkowy projekt

Poniedziałek, 18 lipca 2022, 9:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: red
Wałbrzych: Wyjątkowy projekt
Fot. WOK Wałbrzych
Trwa niecodzienny projekt fotograficzny „Trisomia 21”. Fotograf wykonuje portrety osób z zespołem Downa.

Portretowe, czarno-białe zdjęcia wykonuje mieszkający w Kamiennej Górze fotograf Rafał Guzik. Finałem projektu „Trisomia 21 – zmień perspektywę” będzie wystawa w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

W sesjach zdjęciowych mogą wziąć udział mieszkańcy całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Fotograf czeka na zgłoszenia opiekunów osób z zespołem Downa.

– Uważam, że czarno-biała fotografia doskonale sprawdzi się w pokazaniu portretu dzieci, mam nadzieję, bo jeszcze tego nie robiłem, które zainteresują się obiektywem, a obiektyw je przykuje i jednocześnie zadziała to w drugą stronę, przykuje uwagę ludzi, którzy będą później oglądać zdjęcia – mówi Guzik.

W projekcie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 roku życia, dotknięte zespołem Downa. Ich opiekunowie czy rodzice proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 516 173 898.

Finał projektu będzie wystawa w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Rafał Guzik zapewnia także, że uczestnicy projektu otrzymają wydrukowane wersje zdjęć na pamiątkę.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group