Sobota, 27 czerwca

Wyjazdy im leżą

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Drugie wyjazdowe zwycięstwo w ciągu tygodnia odniosły siatkarski Chełmca Wodociągów Wałbrzych.

Mecz w Dąbrowie Górniczej od początku układał się po myśli podopiecznych Marka Olczyka, które już w pierwszym secie uzyskały kilka punktów przewagi i choć były momenty, że gospodynie zbliżały się na 2 punkty, to ostatecznie Chełmiec wygrał do 19.

W drugiej partii wyrównana walka trwała do stanu po 7. Później wałbrzyszanki zdobyły kilka punktów z rzędu i znow zbudowały bezpieczną różnicę punktową. Z minuty na minutę gra Chełmca wyglądała lepiej i w efekcie wygrana do 16.

Trzeci set mail bardzo podobny przebieg do dwóch wcześniejszych, gdzie to nasz zespół rozdawał karty i kontrolował sytuację i dał ugrać miejscowym siatkarkom tym razem 22 punkty.

Dąbrowa Górnicza - Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0-3 (19-25, 16-25, 22-25)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka