Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2699
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wymiana ciepła po wałbrzysku

Czwartek, 2 lutego 2017, 7:48
Aktualizacja: 8:34
Autor: red
Wałbrzych: Wymiana ciepła po wałbrzysku
Fot. organizatorzy
Urząd Miejski w Wałbrzychu dołącza do ogólnopolskiej akcji pn.:"Wymiana Ciepła".

Podobnie jak w Warszawie i w Łodzi, od 1 lutego, przy wejściu do Urzędu przy ul. Kopernika 2, stoi namiot z wieszakami, w którym będziemy gromadzić ciepłe ubrania dla najbardziej potrzebujących. Wieszaki z ubraniami będą dostępne przez 24 h.

Zasady akcji są proste. Inicjatorzy zachęcają wszystkich do pomagania prostymi słowami: "Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku".

Jeśli posiadacie Państwo niepotrzebne zimowe ubrania, prosimy zawieszać je bezpośrednio pod namiotem przy ul. Kopernika 2 lub przynosić je do pokoju 220 (II piętro), do Biura ds. Rewitalizacji Miasta. Pracownicy zajmą się ułożeniem ich na wieszakach przed budynkiem Urzędu. Każda osoba cierpiąca z powodu chłodu, będzie mogła wybrać dla siebie ciepłe ubrania, bądź wziąć rzecz dla potrzebujących.

W sprawie wałbrzyskiej akcji można kontaktować się z pracownikami Biura ds. Rewitalizacji Miasta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, tel. 74 66 55 326/325; rewitalizacja@um.walbrzych.pl .

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group