Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2114
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wymień się ciuchami

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 10 grudnia 2011, 11:54
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:48
Autor: opr. PAW
Fot. red
Rosnące ceny w sklepach nie sprzyjają odświeżaniu naszej garderoby. W nową trendy bluzkę musimy zainwestować co najmniej 60 złotych. Do tego buty i spodnie ze średnio markowych butików i pół wypłaty nie ma. Ubrania drożeją, wypłaty maleją, a problem „co na siebie włożyć!?” co dzień rano powraca do nas z uporem maniaka.

I w tym momencie właśnie mamy cos dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu polegającym na wymienianiu się ciuchami.
„CIUCH ZA CIUCH, CZYLI WYMIANA PARTY” odbędzie się już jutro (niedziela) od godziny 15.00 do 18.00 w Restauracji „Ratuszowa” przy pl. Magistrackim 3 w Wałbrzychu.

Wymieniać można się wszystkim, nie tylko ciuchami, choć to one właśnie wiodą prym w tego typu imprezach. Jednak im większa nasza fantazja, tym lepsza zabawa. Możecie przynieść ze sobą: biżuterię, elementy dekoracyjne, odzież damską, męską, dziecięcą oraz inne przedmioty np. torebki, paski.

Organizatorzy zapraszają również matki z dziećmi, dla których przygotowany będzie kącik zabaw.

Dobra muzyka, możliwość zamówienia kawy, herbaty czy szarlotki z menu restauracji, to świetny pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia. Dla wszystkich osób czeka atrakcja–niespodzianka.

Można zabrać ze sobą tyle rzeczy, ile się tylko podoba. Warunek, aby były one czyste i w dobrym stanie!

W Restauracji „Ratuszowa” zostaną przygotowane miejsca do rozłożenia ubrań i wszelkich dodatków. Każdy uczestnik dostanie numerek, po którym będzie można go zidentyfikować. Więcej informacji na bloogu: ciuchzaciuch.bloog.pl

Wszystkich chętnych prosimy o potwierdzenie przybycia na maila: ciuchzaciuch@wp.pl

Więcej informacji pod nr tel. 792701483.

Wstęp do strefy wymiany to jedyne 3 zł.

Organizator : Katarzyna Pietkun, Sylwia Bieniecka.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group