Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3264
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wypadki drogowe, nietrzeźwi kierujący i narkotyki – to echa świąt

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 27 grudnia 2011, 14:01
Aktualizacja: 14:01
Autor: red
Fot. red
W okresie Świąt Bożego Narodzenia wolnego nie mieli wałbrzyscy policjanci, którzy odnotowali kilkanaście zdarzeń kryminalnych.

W Wałbrzychu przy ul. Orkana doszło do wypadku samochodowego. 45-letni mężczyzna, kierujący samochodem renault, uderzył w tył poprzedzającego samochodu audi, którym kierował 42-letni mężczyzna. Audi natomiast uderzyło w tył samochodu chrysler, którym kierował 48-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia, 39-letnia pasażerka samochodu renault doznała skręcenia i naderwania kręgosłupa szyjnego i po udzieleniu pomocy została zwolniona do domu. Do bliźniaczo podobnego wypadku doszło również przy ul. Wrocławskiej. Tam kierujący samochodem mitshubishi 46-letni mężczyzna, uderzył w tył poprzedzającego samochodu ford, kierowanego przez 26-letniego mężczyznę. Ford uderzyło w tył samochodu opel, którym kierował 28-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia, 23-letnia pasażerka samochodu ford doznała skręcenia i naderwania kręgosłupa szyjnego, a 22-letnia pasażerka opla doznała ogólnych potłuczeń ciała. Obie kobiety po udzieleniu pomocy zostały zwolnione do domu.

Funkcjonariusze policji zatrzymali również kilku nietrzeźwych kierowców. W Wałbrzychu przy ul. Wysockiego wpadł 36-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym mając 0,65‰ alkoholu w organizmie. Przy ul. Ogrodowej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (1,01‰ alkoholu w organizmie). Przy ul. Dunikowskiego w ręce stróżów prawa wpadł 27-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym, mimo że miał 0,99‰ alkoholu w organizmie.

Kilku kierowców podróżujących na „dwóch gazach” zostało również zatrzymanych na drogach powiatu wałbrzyskiego, ale poza samym Wałbrzychem. W Czarnym Borze przy ul. Parkowej funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,47‰ alkoholu w organizmie) kierował motorowerem po drodze publicznej. Tymczasem w Mieroszowie przy ul. Mickiewicza funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mieroszowie zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który mając 2,08‰ alkoholu w organizmie, kierował motorowerem po drodze publicznej. Wreszcie w Olszyńcu przy ul. Świdnickiej funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (1,34‰ alkoholu w organizmie).

Wypadki drogowe i jazda pod wpływem alkoholu to nie jedyne przewinienia, z jakimi mieli do czynienia w okresie świątecznym policjanci. W Głuszycy przy ul. Sienkiewicza funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy, zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 3,59 g amfetaminy. Mężczyznę zatrzymano w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych KMP w Wałbrzychu. Natomiast w Walimiu przy ul. Różanej policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 0,80 g marihuany. Mężczyznę zatrzymano.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mikołaj 27-12-2011 14:44
co za forma: kobiety zostały zwolnione.., a czy zostały wcześniej zatrzymane? liczyłbym na: ...zostały otoczone opieką lekarską..., co zatem stało się z pijakami za kierownicą, oczekiwałbym informacji, że zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie do rozprawy, ale tak w tym syfie walczy się z pijanstwem na drogach...FIKCYJNIE!
~ 27-12-2011 22:10
za 0,8 trawki bedzie mial lipe czlowiek.... jakby nie mogli zalegalizowac ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group