Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2833
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Wysokie miejsca

Czwartek, 24 września 2020, 8:34
Aktualizacja: 8:36
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Wysokie miejsca
Fot. użyczone
Doskonały weekend 19–21 września mają za sobą młodzi tenisiści KT Szczawno–Zdrój. Startowali oni głównie w turniejach ogólnopolskich aż w trzech kategoriach wiekowych w różnych lokalizacjach w całej Polsce.

Zacznijmy od najmłodszych:

W kategorii Skrzat – U12 w OTK w Złotoryi wystąpił Marcel Guziński. Marcel w singlu dotarł do fazy półfinałowej zajmując ostatecznie 3. miejsce w całym turnieju. W deblu nasz zawodnik grając w parze z Mikołajem Wojewódzkim z Legnicy dotarł do finału, gdzie dopiero po supertiebreaku uległ parze Skarżyński/Urban.

Grad medali posypał się w kategorii Młodzik U14, bowiem nasi zawodnicy startowali jednocześnie w dwóch turniejach OTK. W Olsztynie z powodzeniem wystąpił Jan Kluczyński KT Szczawno-Zdrój, który pewnie triumfował w singlu pokonując w finale Jana Nowackiego z Warszawy. Obaj panowie Kluczyński/Nowacki nie mieli sobie równych w turnieju deblowym. Tymczasem w Pobiedziskach w turnieju tej samej rangi wystąpił Filip Kosiński, który singlowo powtórzył wynik Janka wygrywając cały turniej. Filip w finale pokonał Macieja Słowika ze Szczecina.

Ciekawie było również w kategorii Kadet U16. Tutaj nasi zawodnicy Gabriel Wójcicki oraz Antek Pankowski występowali w Pszczynie. Antek singlowo oraz deblowo zaliczył ćwierćfinał, natomiast Gabryś w singlu wywalczył 3. miejsce ulegając dopiero w supertiebreaku zaprzyjaźnionemu Nikodemowi Barcikowi z Bytomia. W kategorii U16 również udany wyjazd zaliczyła Klaudia Owcarz grająca w turnieju WTK w Grodzisku zaliczając półfinał singla.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group