Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Wystartowali po raz pierwszy na otwartym powietrzu

Środa, 16 marca 2011, 2:15
Aktualizacja: 2:16
Autor: MDvR
Morawa: Wystartowali po raz pierwszy na otwartym powietrzu
Fot. archiwum
Blisko 60 przejazdów zobaczyli kibice jeździectwa podczas sobotnich Towarzyskich Zawodów w skokach przez przeszkody, które odbyły się w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie. W sumie rozegrano cztery konkursy.

W konkursie dla początkujących jeźdźców wystartowało 12 par, a najlepsza okazała się Francisca Gillmajer na kucu Korsyka. Druga była Martyna Krzywicka na Black Princess, a trzecia Karolina Michalska na Łatca. W najliczniej obsadzonej klasie LL było aż 21 przejazdów, z czego 12 na czysto czyli bez błędów na przeszkodach i w normie czasu. Pierwsze miejsce wywalczył Janusz Kowalczyk na wałachu Son of Light. Kolejne miejsca na podium przypadły Aleksandrze Kosiorowskiej na Dalforsie i Aleksandrze Skrabskiej na Festive.

W konkursach L i P triumfowała Agata Jodko na Fernhill CD. W konkurencji L uplasowały się za nią kolejno Ewelina Kamińska LKS Stragony na Goofed-S i Katarzyna Kociubska na Sipsi Fawr, w P na pozostałych stopniach podium znalazły się Karolina Augustyn na Camparii i Klaudia Kołodziej na
Okoniu.

Komplet wyników dostępny jest na www.stragona.pl

Tradycyjnie w Strzegomiu rozegrany zostanie w tym roku Puchar Świata w WKKW. Impreza odbędzie się w dniach 23-26 czerwca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group