Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 2210
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wystawa KFK PTTK

Niedziela, 15 grudnia 2019, 8:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 grudnia 2019, 7:22
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Wystawa KFK PTTK
Fot. Robert Bajek
W Galerii „Na piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj wernisaż IX Dorocznej Wystawy Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK.

Wernisaż był nie tylko okazją do podziwiania najnowszych zdjęć członków KFK PTTK, do zapoznania się z różnorodnymi pracami, ukazującymi piękno i unikalne wartości otaczającego nas krajobrazu, ale również do spotkania z autorami prac, do rozmów o ich twórczości i o samej fotografii. Na wystawie prezentowane są prace 24 autorów. Warto również zaznaczyć, że w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodku Kultury można podziwiać wystawę zdjęć 16 członków i sympatyków Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK pt. „Czeska Szwajcaria".

„Czeska Szwajcaria" to wyjątkowo malowniczy park narodowy w Czechach, leżący na pograniczu Niemiec i Polski. Jego wyjątkowe walory krajobrazowe przyciągają wielu fotografów, a efekty pięciodniowego pleneru można podziwiać właśnie podczas tej wystawy. Obie wystawy można oglądać na terenie Starej Kopalni przez miesiąc.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group