Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGIOn, Głuszyca: Wystawa Leokadii Gerot

Wtorek, 30 października 2012, 10:39
Autor: red
REGIOn, Głuszyca: Wystawa Leokadii Gerot
Fot. użyczone
W głuszyckim Centrum Kultury odbył się wernisaż pt „Zabawny świat" wałbrzyszanki Leokadii Gerot, która od lat jest związana z Grupą Twórczą BIKAWOK, działającą pod patronacją Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury od ponad trzynastu lat.

Doświadczenia zdobyte m.in. podczas międzynarodowych plenerów malarskich "SPORTUS" i "WALDENBURGIENIS " I – V zaowocowały poszukiwaniem własnych dróg artystycznych, czego dowodem jest tematyka m.in. poprzedniej wystawy „Spojrzenie", gdzie przedstawione zostało macierzyństwo i klimaty afrtkańskie..

Kolejna ekspozycja „Zabawny świat" jest własnym i ciepłym spojrzeniem na niezbyt kolorową rzeczywistość i zdaniem autorki warto się tymi refleksyjnymi barwami podzielić.

Warte odnotowania jest to, że w ramach głuszyckiego programu „Bliskie spotkania ze sztuką" wywołane zostało zaintersowanie coraz młodszej grupy wiekowej i bez wątpienia można żywić przekonanie, że nie tylko to będą wyłącznie żelazni konsumenci kultury, ale też i twórcy, co wynikało także z ich żywiołowych rozmów z autorką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group