Wtorek, 23 czerwca

Wystawa prac graficznych

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

22 października w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” odbył się wernisaż wystawy pt. „Choć na słówko” .

Autorami zaprezentowanych prac graficznych są studenci kierunku Architektura Wnętrz Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, z przedmiotu "Podstawy kompozycji" prowadzonego przez dr Katarzynę Gemborys.

Wszystkie wystawione prace są autorskimi poszukiwaniami relacji pomiędzy obrazem, skojarzeniem, a wybranym słowem stanowiącym podstawę kompozycji.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka