Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3760
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wystawa zdjęć Brave Kids

Poniedziałek, 13 listopada 2017, 13:23
Autor: red
Wałbrzych: Wystawa zdjęć Brave Kids
Fot. organizatorzy
19 listopada o godz. 17.00 zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni na wystawę fantastycznych zdjęć relacjonujących wydarzenia Brave Kids.

Specjalnie zorganizowana wystawa pokaże czym jest Brave Kids, jakie doświadczenia wiążą się z udziałem w projekcie i choć w minimalnym stopniu przekaże związane z projektem emocje. Na zdjęciach zobaczymy uczestników projektu – dzieci pochodzące m.in. z Maroko, Turcji, Polski, Mołdawii, Hiszpanii, Hong Kongu, Palestyny, Gruzji. Zobaczymy też rodziny goszczące, które na dwa tygodnie otwierają swoje domy i swoje serca dla dzieci ze świata otrzymując niezapomnianą dawkę emocji, przeżyć, otwartości na świat i komunikacji międzykulturowej. Na zdjęciach uwieczniona też została praca wolontariuszy, którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierają dzieci w czasie ich pobytu w Polsce. Zobaczymy też na zdjęciach barwne pokazy uczestników, które są mieszanką kultur i udowadniają że sztuka i wspólne tworzenie potrafią burzyć wszelkie bariery między ludźmi.

Poprzez wystawę organizatorzy chcieliby szerzyć informację o projekcie ale też w ten sposób zachęcić odbiorców do aktywnego włączenia się w projekt w kolejnej edycji w 2018r., która już jest przygotowywana w Wałbrzychu – jako rodzina goszcząca, wolontariusz, uczestnicy spektakli i pokazów.

Wszystkie zebrane zdjęcia są autorstwa rodzin goszczących i wolontariuszy oraz przyjaciół projektu, którzy dzięki swoim fotografiom pragną ukazać emocje i swoje zaangażowanie w Brave Kids. Na zdjęciach uchwycili ważne dla siebie momenty związane z projektem.

Autorami zdjęć są Małgorzata Skrzypnik, Jolanta Kowalczyk-Kokoszka, Magdalena Sawicka, Sebastian Stalka.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group