Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wyświetlą "Maratończyka"

Środa, 14 sierpnia 2019, 6:35
Aktualizacja: 14:51
Autor: JAZ
Wałbrzych: Wyświetlą "Maratończyka"
Fot. JAZ
W najbliższy sobotni wieczór organizatorzy Toyota Półmaraton Wałbrzych zapraszają na plenerową projekcję filmu "Maratończyk".

- Dzień przed półmaratonem chcemy tu w rynku zorganizować pokaz filmu "Maratończyk". Jest to jeden z tych filmów, które warto raz na jakiś czas oglądać. Jego przesłania są nadal aktualne. Liczymy na dużą frekwencję podczas projekcji. Wiemy, że takie inicjatywy podobają się mieszkańcom, a jedynym naszym ograniczeniem będzie w tym przypadku pogoda – mówił Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha

Film ma być wyświetlony na Placu Magistrackim. Początek o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Akcja filmu rozpoczyna się od tragedii, jaka ma miejsce na ulicach Nowego Jorku. Zwykła uliczna sprzeczka dwóch starszych kierowców przeradza się w maniakalny pościgi ulicami miasta, a kończy zderzeniem z cysterną. Przypadkowym świadkiem wypadku jest student historii, Babe (Dustin Hoffman). Pragnie on oczyścić imię swojego ojca, który przed laty popełnił samobójstwo z powodu fałszywych oskarżeń ze strony władz. Inne zdanie na ten temat ma jego starszy brat, Doc (Roy Scheider), który uważa ojca za alkoholika i niechętnie wraca do przeszłości. Babe nie wie, że Doc pracuje w tajnej grupie wywiadowczej i że wypadek, jaki miał miejsce na Manhattanie, rozpocznie serię tajemniczych zdarzeń z udziałem ich obu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
22%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group