Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2158
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wywiad, który odbił się szerokim echem

Poniedziałek, 7 marca 2011, 7:13
Aktualizacja: 19:24
Autor: PAW
Wałbrzych: Wywiad, który odbił się szerokim echem
O PO w naszym mieście jest ciągle głośno
Fot. red
Nie milkną echa po wywiadzie, jakiego udzielił czołowy wałbrzyski działacz PO Marek Rząsowski, jednej z wałbrzyskich telewizji kablowych.

Marek Rząsowski to jeden z założycieli PO w Wałbrzychu. Był okres, że pełnił on funkcję przewodniczącego partii, a później był jej rzecznikiem prasowym.

Kilka dni temu w wywiadzie dla jednej z wałbrzyskich telewizji kablowych Marek Rząsowski powiedział m.in., że PO podczas wyborów samorządowych w 2010 roku kupowała głosy. Zdaniem Rząsowskiego robiły to również inne partie, ale tylko przedstawiciele PP dali się złapać na gorącym uczynku. Po tym wywiadzie zawrzało nie tylko w prasie lokalnej, ale nawet ogólnopolskiej. Gazeta Wyborcza odniosła się do słów Marka Rząsowskiego w artykule Wojciecha Szymańskiego „Rzecznik wałbrzyskiej PO dobił swoją partię pointą”.

Zdaniem Gazety Wyborczej, to, o czym mówił Rząsowski w wywiadzie, m.in. o zarzutach korupcyjnych dla Stefanosa Ewangielu, to strzał w kolano i tak utykającej już partii. Czy jednak Marek Rząsowski wypowiadając się w ten sposób zrobił to niecelowo? W kuluarach mówi się, że wyrażał on chęć ubiegania się o stanowisko przewodniczącego PO w regionie wałbrzyskim w nowych strukturach tejże partii (przypominamy, że PO w Wałbrzychu zostało rozwiązane i kieruje nim obecnie komisarz Jarosław Charłampowicz do czasu wyboru nowych władz). Tak więc, jakie będą ostateczne skutki słów wypowiedzianych przez Marka Rząsowskiego, dopeiro pokaże czas.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group