Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wzorowa postawa

Czwartek, 6 sierpnia 2020, 6:46
Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia 2020, 8:12
Autor: red
Wałbrzych: Wzorowa postawa
Fot. KMP Wałbrzych
Policjant pierwszego komisariatu – sierż szt. Paweł Głębocki – odebrał z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Siczka list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusza Wesołowskiego.

To właśnie profesjonalne działanie wałbrzyskiego funkcjonariusza w marcu tego roku pozwoliło na uratowanie życia 75-letniego mężczyzny, który bez funkcji życiowych leżał na chodniku przy ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu. Z okazji 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił sierż. szt. Pawła Głębockiego nagrodą pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafał Siczek osobiście podziękował sierż. szt. Pawłowi Głębockiemu za wzorową postawę. Podkreślił, iż jego doświadczenie, fachowość i zdecydowane w działaniu przyczyniły się bezpośrednio do uratowania życia mężczyzny i przekazał list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w którym czytamy:

„Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za okazywany profesjonalizm, dbałość o terminowe i efektywne realizowanie obowiązków służbowych, zapewniające uzyskiwanie wysokich wyników w pracy. Pana służba jest wyrazem szczególnego zaangażowania, wpływa korzystnie na kształtowanie wizerunku Policji w społeczeństwie. Pana postawa, wiedza i doświadczenie zawodowe zasługują na szczególne uznanie oraz bezpośrednio przekładają się na podniesienie poziomu służby, pracy jednostek i komórek organizacyjnych garnizonu dolnośląskiego Policji.

Z okazji obchodów 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Wyróżnił Pana nagrodą pieniężną w wysokości 5000 zł. Mam nadzieję, że dotychczasowa służba dostarcza Panu wiele osobistej satysfakcji, jak również poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Życzę wielu dalszych osiągnięć zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w pracy i w życiu prywatnym.”

Twoja reakcja na artykuł?

7
50%
Cieszy
3
21%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group