Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2055
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

XIII kolejka Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 15 stycznia 2012, 12:46
Aktualizacja: 12:48
Autor: PAW
Fot. red
Piłkarze ligi halowej Ronal Cup rozegrali 12. serię spotkań.

Wyniki:

GRUPA A:

PIASKOWA GÓRA – FAURECIA 4:5 (BARTOSZ SUPIK 1, ADRIAN MALISZEWSKI 2, PAWEŁ MORKA 1 - PIOTR OSIECKI 3, PIOTR HORYK 1,
ADRIAN SOBCZYK 1)

SPARTAN – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 6:9 (MARCIN TRUSIUK 3, MATEUSZ KRZYMIŃSKI 1, MARIUSZ KUTELA 2 - DOMINIK DUDEK 2, MATEUSZ MAROSZ 3, DANIEL CHYCIŃSKI 1, KAMIL DRĄG 1, PIOTR KAŁOŃ 1, RUTKOWSKI 1)

JÓSKOWSKI BOYS – EL MIX KOMBATANTÓW 1:4 (MARCIN MATYSEK 1 - DAWID WITOSŁAWSKI 2, BARTŁOMIEJ STEC 1, PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 1)

TABELA GRUPA A:

1. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 29 PKT 98:28
2. FAURECIA 28 PKT 56:35
3. TESCO 22 PKT 84:39
4. CASTORAMA 18 PKT 67:41
5. EL MIX KOMBATANTÓW 18 PKT 43:46
6. PIASKOWA GÓRA 10 PKT 45:61
7. SPARTAN 6 PKT 40:86
8. JÓSKOWSKI BOYS 3 PKT 28:69
9. WAGON SOBIĘCIN 1 PKT 21:77

PIŁKARZ KOLEJKI - MATEUSZ MAROSZ – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE

BRAMKARZ KOLEJKI - WOJCIECH RYCHŁOWSKI – EL MIX KOMBATANTÓW

KRÓL STRZELCÓW:

24 – MARIUSZ KULA
22 – PIOTR KAŁOŃ
20 – DAMIAN CHAJEWSKI
19 – PRZEMYSŁAW POLAK
15 – TOMASZ CZECHURA, PIOTR SMOCZYK
14 – SEBASTIAN CHOMA, PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI, KAMIL DRĄG

GRUPA B:

TRANS TATRA – NSK 4:4 (SEBASTIAN SZKUDLAREK 2, PAWEŁ SOKÓŁ 1, TOMASZ MROZOWSKI 1 - KRZYSZTOF WORSKI 1, PIOTR JANKOWSKI 2, ROBERT ZAGULSKI 1)

TEAM TATUŚKO – TELEFONY U KALIEGO 8:5 (MARCIN MORAWSKI 4, LUCAS BAROS 2, IGOR ŁASICKI 1, MARIUSZ TATUŚKO 1 - MICHAŁ LICHWA 1, JAROSŁAW WASZAK 3, MACIEJ PŁOŃSKI 1)

Oczydolnegoslaska - TORBUS TEAM 6:3 (PRZEMYSŁAW SUCHARA 1, MARCIN ZAWADZKI 1, WOJCIECH CIOŁEK 1, MARCEL DOBIEGA 2 - OKTAWIAN LUCIŃSKI 1, TOMASZ RADOŃ 1, GRZEGORZ JARZĘBOWSKI 1)

TABELA GRUPY B:

1. TAM TATUŚKO 29 PKT 85:31
2. ARTEKO 20 PKT 48:26
3. BSS 19 PKT 49:39
4. TRANS TATRA 17 PKT 45:35
5. oczydolnegoslaska 16 PKT 36:52
6. TORBUS TEAM 10 PKT 50:50
7. TELEFONY U KALIEGO 10 PKT 52:65
8. alejazz.pl 10 PKT 46:59
9. NSK 2 PKT 36:90

PIŁKARZ KOLEJKI - MARCEL DOBIEGA – oczydolnegoslaska

BRAMKARZ KOLEJKI - BARTOSZ WALUSIAK – oczydolnegoslaska

KRÓL STRZELCÓW:

34 – MARIUSZ TATUŚKO
20 – BARTŁOMIEJ KULIK, OKTAWIAN LUCIŃSKI
18 – PAWEŁ TOBIASZ
17 – JAROSŁAW WASZAK
16 – MARIUSZ KALINOWSKI, MARCIN MORAWSKI
11 – RAFAŁ LIPIŃSKI, DAWID GOŁEK. SEBASTIAN SZKUDLAREK
10 – ARTUR SŁAPEK, JAROSŁAW PIĄTEK

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group