Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4972
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z gumą do windy...

Środa, 10 lipca 2019, 14:12
Aktualizacja: Czwartek, 11 lipca 2019, 14:45
Autor: red
Wałbrzych: Z gumą do windy...
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu zwraca się z prośbą do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na zachowanie swoich dzieci oraz na przychodzących do nich kolegów i koleżanki.

Powyższe ma związek z celowym niszczeniem wyremontowanej windy w budynku przy ulicy Basztowej, poprzez naklejanie wewnątrz windy gum do żucia.

Przypominamy, że każdy mieszkaniec osiedla, bez względu na rodzaj zajmowanego lokalu mieszkalnego (lokatorski, własnościowy, umowy najmu) zobowiązany jest do przestrzegania postanowień zawartych w „Regulaminie Porządku Domowego oraz zasadami podziału obowiązków pomiędzy spółdzielnią a użytkownikami lokali w zakresie napraw wewnątrz lokali w Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu” który mówi:

§ 8 pkt 7. Dzieci powinny bawić się w miejscach do tego celu przeznaczonych. Należy przestrzegać, aby dzieci nie bawiły się obok śmietników, na klatkach schodowych, korytarzach strychowych i piwnicznych, nie grały w piłkę na chodnikach itp.

Za szkody spowodowane przez dzieci i niewłaściwe zachowanie jak: hałasowanie, niszczenie urządzeń i instalacji, brudzenie ścian i elewacji budynku, niszczenie zieleni oraz elementów małej architektury, odpowiadają ich rodzice lub opiekunowie.

Twoja reakcja na artykuł?

11
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group