Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2098
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z Malediwów do Warszawy

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:40
Aktualizacja: 14:40
Autor: red
Fot. użyczone
Już w przyszłym tygodniu ruszą zdjęcia do nowego teledysku Edyty Nawrockiej.

Tym razem wybór padł na naszą stolicę. Oprócz nowoczesnej architektury Warszawy, na której w głównej mierze skupią się producenci, w klipie wystąpią profesjonalni tancerze. Nie zabraknie ujęć klubowych, które zarejestrowane zostaną podczas koncertów, jakie Edyta zagra w stolicy w czasie Majówki. Wybór padł na najnowszy utwór „New Chapter”, który nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery. Podobnie jak w przypadku „Escape This World”, nastąpi ona wraz z premierą teledysku.
- To była spontaniczna decyzja. Do Warszawy miałam lecieć w celu zagrania kilku koncertów i odbycia kilku spotkań. Nagle wszystko obróciło się o 180 stopni. Niestety, bilety lotnicze już posiadam, dlatego nie mogę zabrać z sobą całego sprzętu. To, czego nie uda nam się zmieścić, zarezerwowaliśmy na miejscu. Czeka na nas m.in. sterowany automatycznie slider, po którym lustrzanka może ślizgać się na ukos. Efekt tego będzie zniewalający – zapewnia Edyta.

Zdjęcia zarejestrowane zostaną podobnie jak na Malediwach aparatem Canon EOS 7D, a gromadzenie materiału video ma trwać dziesięć dni. Jak zapowiadają producenci, będzie to teledysk bardzo modernistyczny. Premiera na przełomie maja i czerwca.

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group