Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4586
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z młotkiem na sąsiadów

Poniedziałek, 4 kwietnia 2022, 9:29
Aktualizacja: 12:30
Autor: red
Wałbrzych: Z młotkiem na sąsiadów
Fot. KMP Wałbrzych
Zamiast rozwiązać konflikt sąsiedzki polubownie, groził sąsiadom, a dodatkowo zdewastował drzwi do ich mieszkania. Kompletnie pijany 30–latek został zatrzymany na gorącym uczynku popełnionych przestępstw i odpowie teraz przed sądem.

31 marca po godzinie 22:30 wałbrzyscy policjanci drugiego komisariatu zostali poinformowani, że agresywny 30-letni wałbrzyszanin groził lokatorom jednego z budynków przy ul. Moniuszki, a następnie z młotkiem rzucił się w kierunku drzwi pokrzywdzonych, dewastując je i dalej wykrzykując wulgaryzmy. Funkcjonariusze niezwłocznie pojawili się na miejscu i w toku wykonanych na miejscu zdarzenia czynności obezwładnili krewkiego mężczyznę. Okazało się, że podejrzany dokonał dewastacji, gdyż był od dłuższego czasu skonfliktowany z innymi mieszkańcami.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 30-latek był kompletnie pijany. Miał blisko 2 promile tej substancji we krwi. Szkodę w mieniu pokrzywdzeni oszacowali na kwotę około tysiąca złotych.

Mężczyzna, który konflikt sąsiedzki postanowił rozwiązać niezgodnie z przepisami prawa, po tym jak wytrzeźwiał następnego dnia, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. W trakcie czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Podejrzany ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

Twoja reakcja na artykuł?

2
15%
Cieszy
2
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
2
15%
Złości
6
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group