Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4734
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Z nożem na znajomego

Poniedziałek, 17 października 2022, 9:28
Aktualizacja: 12:30
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Z nożem na znajomego
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali w poprzedni czwartek po południu 25–latka. Mężczyzna kilka dni wcześniej – w środku nocy na ulicy – kilkakrotnie dźgnął nożem swojego 29–letniego znajomego.

Do niebezpiecznej dla życia i zdrowia sytuacji doszło w niedzielę 9 października po godzinie drugiej w nocy na ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju. Pomiędzy grupą znajomych, którzy wcześniej w jednym z lokali spożywali alkohol, doszło do kłótni. W pewnym momencie 25-latek nie wytrzymał, sięgnął po nóż i kilkukrotnie ugodził w okolicę szyi, brzucha oraz pleców pokrzywdzonego 29-latka. Mężczyzna na początku nie chciał zgłaszać całego zajścia, jednak w pewnym momencie poczuł się źle i musiał wezwać pogotowie ratunkowe.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego pierwszego komisariatu, realizując zebrane informacje w sprawie, w czwartkowe popołudnie zatrzymali agresywnego mężczyznę na terenie Szczawna-Zdroju. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i odpowie teraz za naruszenie u innej osoby czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi mu kara 7,5 roku pozbawienia wolności, w związku z działaniem przestępczym w warunkach recydywy.

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, na podstawie zgromadzonego przez mundurowych materiału dowodowego, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na jeden miesiąc. Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli procesowo gotówkę w kwocie blisko 5 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
30%
Złości
5
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group