Środa, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3023
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z osiedlowego boiska na obóz szkoleniowy Ajax Amsterdam – „Szkółki piłkarskie NIVEA” szansą dla dolnośląskich drużyn

Wiadomości: REGION
Środa, 18 kwietnia 2012, 10:43
Aktualizacja: 10:47
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Młodzi zawodnicy z Dolnego Śląska coraz bliżej zwycięstwa. W sumie 69 szkółek z województwa dolnośląskiego ma dużą szansę na skorzystanie z nowoczesnego sprzętu sportowego i profesjonalnych treningów piłkarskich przygotowanych we współpracy z Akademią Ajax Amsterdam. Pierwsza tura głosowania zakończy się już 6 maja. Ważne, aby do tego czasu idea troski o wszechstronny rozwój najmłodszych – zainaugurowana przez NIVEA zdobyła jak najwięcej entuzjastów w regionie.

Dziecięca Akademia Piłkarska - Klub Piłkarski Brzeg Dolny zajmuje 23 miejsce w ogólnopolskim rankingu „Szkółki Piłkarskie NIVEA” - suma 56164 oddanych głosów* wyraża skalę zainteresowania mieszkańców zdrowym i aktywnym rozwojem tutejszych dzieci. Jest dowodem na to, że współdziałanie lokalnej społeczności przynosi wymierne rezultaty, a bezinteresowność i obywatelska postawa są doskonale znane mieszkańcom. Warto pomóc zawodnikom z Brzegu Dolnego w utrzymaniu wysokiej pozycji oraz poprzeć „kliknięciami” kandydaturę pozostałych placówek z województwa. Każda jedna ma taką samą szansę na wygraną!

Dzięki programowi „Szkółki piłkarskie NIVEA” myśl szkoleniowa Akademii Ajax Amsterdam - uznawana za jedną z najlepszych na świecie, może dotrzeć do dzieci, nauczycieli wf-u i trenerów klubów sportowych w całym województwie dolnośląskim. Im więcej oddanych głosów, tym więcej drużyn z regionu będzie mogło doskonalić technikę gry w oparciu o modele praktykowane w Ajax Amsterdam. Szkółki Piłkarskie NIVEA będą miały również szansę rozegrać mecze przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i zdobyć nagrodę główną - wyjazd na letni obóz szkoleniowy do Holandii. Aktualnie stara się o to 69 lokalnych szkółek*.

Piłka nożna jest bardzo popularną formą sportu wśród dzieci - dzięki inicjatywie NIVEA młodzi zawodnicy z Dolnego Śląska będą mogli rozwijać nie tylko technikę gry, ale także predyspozycje intelektualne i społeczne – tak, jakby uczył ich sam Ronald de Boer. Adepci „Szkółek piłkarskich NIVEA” skorzystają z metodyki i doświadczeń ekspertów Akademii Ajax Amsterdam, którzy kładą duży nacisk na kształtowanie osobowości młodych ludzi, ucząc twórczego myślenia, odpowiedzialności i dobrej komunikacji. Jak podkreśla ekspert - psycholog Anna Kałuba-Korczak, nowa wiedza pomoże w codziennym funkcjonowaniu dziecka. Sprawmy, by jak najwięcej najmłodszych z województwa dolnośląskiego mogło trenować w „Szkółkach piłkarskich NIVEA”. Dzielmy się informacjami o trwającym głosowaniu z krewnymi, sąsiadami - pokazując że rozwój uczniów nie jest nam obojętny.

Program „Szkółki piłkarskie NIVEA” popularyzuje aktywne spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Motywując najmłodszych do samodoskonalenia, podejmowania wyzwań na sportowym gruncie pomaga rodzicom i opiekunom w wychowywaniu dzieci. Odwiedzając stronę www.szkolkiNIVEA.pl można wzbogacić swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego treningu piłkarskiego z dzieckiem, skorzystać ze wskazówek najlepszych szkoleniowców i obejrzeć pomocne filmiki instruktażowe. Warto zachęcić najmłodszych do wspólnego uprawnia sportu, wykorzystując przykłady ćwiczeń z piłką udostępnione na You Tube:
http://www.youtube.com/watch?v=421Wjh6xPxc&feature=autoplay&list=PL2EDA788D86A3A04E&lf=results_main&playnext=4

Na www.szkolkinivea.pl/nursery/ranking.html znajduje się ranking z aktualnymi wynikami. Rozwijanie kondycji, intelektu dzieci poprzez sport spotyka się z coraz większym poparciem i zainteresowaniem społecznym: do programu „Szkółki piłkarskie NIVEA” zgłosiło się już 856 placówek z całej Polski, a 556 439 zarejestrowanych użytkowników oddało w sumie ponad 5,5 mln głosów.

O czym marzą młodzi zawodnicy z zarejestrowanych szkółek, jakich mają idoli i co o „Szkółkach piłkarskich NIVEA” sądzą trenerzy? Zachęcamy do obejrzenia fragmentu reportażu w „Pytaniu na Śniadanie”: http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/polskie-talenty-pilkarskie-pod-okiem-trenerow-ajaxu-amsterdam/6847105

W konkursie uczestniczy kilka szkółek z powiatu wałbrzyskiego. Zachęcamy do głosowanie na nie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group