Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

[Z] Piłkarski weekend nr 5

Wiadomości: Region
Czwartek, 22 kwietnia 2010, 11:00
Aktualizacja: 21:27
Autor: ft
Fot. mswiezy
Po dwóch tygodniach przerwy kibice w końcu będą mogli zobaczyć w akcji piłkarskie zespoły z naszego regionu. Dla wałbrzyszan oczywiście najważniejsze będzie spotkanie III–ligowego Górnika Wałbrzych z Chrobrym Głogów, które rozpocznie się o godzinie 16:30.

III liga - XXII kolejka - 24 kwietnia
Tęcza Krosno Odrzańskie - Promień Żary (14:00)
Vitrosilicon Iłowa - Motobi Kąty Wrocławskie (16:00)
MKS Oława - Polonia Trzebnica (16:00)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Orzeł Ząbkowice Śląskie (16:00)
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Pogoń Świebodzin (16:00)
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych (16:30)
Polonia/Sparta Świdnica - Pogoń Oleśnica (17:00)
Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól (25 kwietnia, 13:00)

IV liga - XXII kolejka - 24 kwietnia
Karkonosze Jelenia Góra - GKS Kobierzyce (16:00)
MKS Szczawno-Zdrój - Chojnowianka Chojnów (16:00)
BKS Bolesławiec - Twardy Świętoszów (17:00)
Polonia Środa Śląska - Konfeks Legnica (17:00)
Kuźnia Jawor - Nysa Kłodzko (17:00)
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica (17:00)
Puma Pietrzykowice - Prochowiczanka Prochowice (17:00)
Ślęza II Wrocław - Chrobry Nowogrodziec (25 kwietnia, 11:00)

Liga okręgowa - XXI kolejka
Juventur Wałbrzych - Sparta Ziębice (24 kwietnia, 16:00)
Victoria Świebodzice - Biały Orzeł Mieroszów (24 kwietnia, 16:00)
Bielawianka Bielawa - Stal Świdnica (25 kwietnia, 11:00)
Piast Nowa Ruda - Górnik Gorce (25 kwietnia, 11:00)
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Pieszyce (25 kwietnia, 16:00)
AKS Strzegom - Grom Witków (25 kwietnia, 16:00)
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna (25 kwietnia, 16:00)

Klasa A - XXI kolejka - 24 kwietnia, 16:00
Podgórze Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice (11:00)
Zjednoczeni Żarów - Grodno Zagórze Śląskie
Cukrownik Pszenno - LKS Bystrzyca Górna
Zieloni Mrowiny - Wierzbianka Wierzbna
Victoria II Świebodzice - Czarni Wałbrzych
Skalnik Czarny Bór - Unia Jaroszów
Karolina Jaworzyna Śląska - Gwarek Wałbrzych
Granit Roztoka - Zryw Gola Świdnicka

Klasa B - XII kolejka - 24 kwietnia, 11:00
Juventur II Wałbrzych - Joker Jaczków
Płomyk Borówno - Zagłębie Wałbrzych
Iskra Witków Śląski - Zdrój Jedlina-Zdrój
Włókniarz Głuszyca - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Husaria Grzędy - KS Walim (14:00)

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group