Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z policyjnego notatnika

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Środa, 3 marca 2010, 15:58
Aktualizacja: 16:01
Autor: red
Kierowcy prowadzący pojazdy pod wpływem alkoholu oraz osoby, które miały przy sobie narkotyki, to najczęstsze przestępstwa odnotowywane przez policjantów.

W Starych Bogaczowicach przy ulicy Głównej policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym wbrew zakazowi wydanemu przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych miał również zatrzymany przy ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu 27-letni mężczyzna. W jego przypadku jednak policjanci ustalili, że jechał samochodem osobowym pod wpływem alkoholu. Alkomat wykazał u 27-latka 1,82 promila.

W Szczawnie-Zdroju przy ulicy Solickiej w ręce funkcjonariuszy wpadł kolejny kierowca poruszający się samochodem osobowym wbrew zakazowi wydanemu przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. W Chwaliszowie policjanci zatrzymali natomiast 55-letniego mężczyznę, który prowadził samochód mając 1,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W Boguszowie-Gorcach przy ulicy Wałbrzyskiej 21-letni kierowca jechał samochodem będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu. W jego przypadku alkomat wykazał 1,90 promila. Na ulicy 1 Maja w Wałbrzychu policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy kierowany przez 25-latka. Kierowca miał 1,61 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i dodatkowo wydany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymany przy ulicy Daszyńskiego w Wałbrzychu 46-letni mężczyzna jechał samochodem mając 0,54 promila alkoholu.

Przestępstwo innego rodzaju popełnił 23-latek zatrzymany przy ulicy Sikorskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna miał przy sobie 12 działek marihuany, w momencie kiedy zatrzymali go stróże prawa. Po przeszukaniu mieszkania 23-latka okazało się, że mężczyzna ten ma w domu 7 łodyg konopi indyjskich i nasiona tej rośliny. Natomiast przy ulicy Długiej w Wałbrzychu funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem narkotyków kierował samochodem osobowym. Funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanym 3 działki amfetaminy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group