Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3120
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Z Wałbrzycha do kadry

Środa, 28 października 2020, 14:49
Aktualizacja: 14:49
Autor: PAW
Wałbrzych: Z Wałbrzycha do kadry
Fot. użyczone
Szymon Mazurek, to zawodnik urodzony w 2010 roku, który od zawsze trenuje w Football Academy Wałbrzych. Swoją przygodę z piłką nożną zaczął w 2015 roku. Przez 5 lat nieustannie rozwijał swoją pasję razem z kolegami z drużyny, regularnie uczestnicząc w turniejach i rozgrywkach ligowych. Dziś jest kadrowiczem Football Academy w swoim roczniku.

Dzięki wewnętrznej selekcji Szymon miał okazję pokazać swoje umiejętności w pierwszej kolejności na Kadrze Regionalnej Football Academy. Został zauważony przez trenerów i dzięki temu otrzymał powołanie i szanse na udział w zgrupowaniu Kadry FA w Nieborowie w dniach 2-4.10. 2020. Weekend wśród dwudziestki najlepszych zawodników Football Academy z całej Polski to przede wszystkim doskonała okazja do podniesienia swoich wysokich umiejętności, ale przede wszystkim duża dawka motywacji do dalszego rozwijania swojej pasji jaką jest piłka nożna.

W miniony weekend Kadra Polski Football Academy wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym, dwudniowym turnieju PODHALE CUP w Nowym Targu. W kadrze dziesięciu osób znalazł się i Szymon, który wraz z kolegami pokazał się z bardzo dobrej strony.

Czy Szymon ma szanse osiągnąć sukces i zagrać chociażby w Ekstraklasie? Tego nie wiemy, tego nie wie nikt. Naszym celem jest przede wszystkim wychować go jako dobrego człowieka, dla którego sport, zdrowie i postawa FAIR PLAY to nie odłączne elementy jego życia. Chcemy żeby został piłkarzem i robimy wszystko, aby młodzi zawodnicy mieli możliwość rozwijania swojej pasji, bez presji z żadnej strony, bez parcia na wynik za wszelką ceną. Naszym celem jest aby w wieku 16 czy też 18 lat mogli grać na wysokim poziomie. A czy mu się to uda ? To zależy tylko i wyłącznie od niego i jego zaangażowania w to co robi. My będziemy trzymać kciuki ! – Paweł Piechocki – trener Football Academy Wałbrzych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group