Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3687
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Z życia Mieroszowa

Piątek, 30 kwietnia 2021, 13:30
Autor: red
REGION, Mieroszów: Z życia Mieroszowa
Fot. Gmina Mieroszów
W gminie Mieroszów wciąż dzieje się wiele.

W Mieroszowie gościliśmy Starostów i pracowników Meziměsti, Adršpach i Teplic nad Metují - Dana Cahová- Starostka Adršpach, Josef Bitnar -Starosta Teplice nad Metují, Jiři Sadílek - Zastępca Starosty Meziměsti. Było to bardzo owocne spotkanie, które dotyczyło nakreślenia wspólnych projektów w infrastrukturę turystyczną, ale także dotyczące działań społecznych, sportowych i kulturalnych na pograniczu polsko-czeskim.

Po zimie stan miejsc postojowych w okolicy Przełęczy Trzech Dolin i Schronisko PTTK Andrzejówka wymagał poprawy i przygotowania na sezon wiosenno-letni. Gmina dzięki wsparciu Prezesa KSS BARTNICA Jakuba Madeja otrzymała 140 ton kruszywa, które to zostało ułożone i utwardzone przez firmę Pawła Skrzyniarza.

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Mieroszowie – ze względu na obowiązujący stan epidemii – odbędą się w ograniczonej formie. W poniedziałek 3 maja o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Mieroszowie odprawiona zostanie Msza Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. przedstawiciele władz samorządowych i instytucji złożą kwiaty pod pomnikiem w mieroszowskim rynku.
Burmistrz Mieroszowa wraz z Radnymi Rady Miejskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group