Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2813
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Za duża prędkość

Poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 11:28
Aktualizacja: Wtorek, 18 sierpnia 2020, 7:14
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Za duża prędkość
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dbając o bezpieczeństwo na drogach przeprowadzili w weekend na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego kolejną już w tym miesiącu akcję „Prędkość”. Podczas działań funkcjonariusze ujawnili kilkadziesiąt wykroczeń związanych z tym zagadnieniem, a dwie osoby utraciły prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Policjanci dokonali łącznie 64 kontroli pojazdów i ujawnili 39 wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości. Dwie z kontroli zakończyły się odebraniem kierującym praw jazdy. Rekordzista jechał samochodem osobowym przez Borówno mając 118 km/h, kiedy dopuszczalna prędkość na obszarze zabudowanym wynosiła 50 km/m.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują. Do końca wakacji pozostały jeszcze dwa tygodnie. Zróbmy wszystko, aby bezpiecznie dojechać do celu. Jako użytkownicy dróg odpowiadamy przecież za życie i zdrowie swoje, swoich najbliższych oraz innych osób. Dzięki bezpiecznej jeździe w wielu przypadkach jesteśmy w stanie zapobiec wypadkom drogowym.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
27%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group