Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2284
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za nami „Dzień Dokarmiania Zwierząt Leśnych”

Wiadomości: REGION, Mieroszów
Środa, 14 lutego 2018, 16:14
Autor: red
Fot. Gmina Mieroszów/facebook
Uczniowie klas młodszych Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie uczestniczyli w akcji „Dzień Dokarmiania Zwierząt Leśnych”, która została zorganizowana już po raz szósty.

Uczniowie starannie przygotowali się do akcji. Zbierali pożywienie i wykonali plakaty, które będą zaprezentowane na wystawie w Domu Działkowca. Przygotowali także część artystyczną o dokarmianiu zwierząt.

Podczas zajęć na ścieżce dydaktycznej dzieci zapoznały się z zasadami dokarmiania zwierząt leśnych oraz poruszono także temat rozprzestrzeniania się chorób wśród dzikich zwierząt. Następnie dzieci umieściły pożywienie w paśniku i karmnikach.

Założenia tegorocznej akcji „Dzień Dokarmiania Zwierząt Leśnych” wpisały się w realizację projektu „Nasza przyszłość w naszych rękach”, który jest realizowany w naszej szkole. Udział w akcji sprawił dzieciom dużo radości i satysfakcji z pomocy zwierzętom.

Uczniowie dziękują Zarządowi ROD „Przyszłość” w Mieroszowie oraz Kołu Łowieckiemu „Knieja” z Lubawki za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych dla naszych uczniów.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group