Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3798
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za nami squash camp

Środa, 10 września 2014, 12:32
Aktualizacja: 12:33
Autor: PAW
Wałbrzych: Za nami squash camp
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Od piątku do niedzieli entuzjaści squasha doskonalili swoje umiejętności podczas campu z doświadczonym zawodnikiem i trenerem z Wielkiej Brytanii, Davidem Boothroydem.

David jest uznanym i bardzo cenionym trenerem squasha z ponad 15-letnim doświadczeniem pracy z zawodnikami o różnym stopniu zaawansowania, począwszy od juniorów do reprezentacyjnych zawodników klubowych (head coach Huddersfield University, Wilsden Squash Club, Whitcliffe Mount Sports Centre). W czasie swojej zawodniczej kariery David zdobył liczne tytuły zarówno jako junior i reprezentant hrabstwa Yorkshire, jak i obecnie (Queens Club Champion, Wimbledon Racquets and Fitness Club Champion).

Podczas Squash Campu w Aqua Zdroju David Boothroyd prowadził pokazowe treningi, ale również indywidualne zajęcia ze wszystkimi uczestnikami, zwracając uwagę na najważniejsze aspekty tej bardzo szybko rozwijającej się dyscypliny sportu. Na zakończenie campu odbył się także klubowy turniej, w którym zawodnicy mieli możliwość zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji z Davidem. Zaskoczenia jednak nie było i to właśnie on został zwycięzcą turnieju, a na kolejnych miejscach podium stanęli Alan Draus i Marek Rybczyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group