Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3804
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Za wspomnienia dostaniesz netbooka

Sobota, 3 lipca 2010, 15:22
Aktualizacja: 15:23
Autor: PAW
Wałbrzych: Za wspomnienia dostaniesz netbooka
Dzieci mogą wziąć udział w konkursie, w którym ufundowano cenne nagrody. Wystarczy opisać wspomnienia z wakacji spędzonych w Wałbrzychu
Fot. red
Prezydent Wałbrzych ogłosił konkurs dla dzieci i młodzieży, w którym można wygrać netbooka. Wystarczy opisać swoje wspomnienia z wakacji spędzonych w mieście.

Konkurs jest skierowany do młodzieży szkolnej. Wiele dzieci i młodzieży nie wyjedzie w tym roku na wakacje. Większość spędzi dwa miesiące w Wałbrzychu. I to właśnie do nich skierowany jest konkurs.

Wystarczy opisać swoje wspomnienia z wakacji spędzonych w Wałbrzychu. Chodzi o pokazanie, że Wałbrzych też jest miejscem atrakcyjnym turystycznie i ma wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.
- Ja uważam, że to świetny pomysł, bo na pewno nigdzie nie pojadę, a to szansa wziąć udział w konkursie, choć pewnie rywalizacja będzie duża – mówi Jacek Bojan, uczeń jednego z wałbrzyskich gimnazjów.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w następujących kategoriach: dzieci klas I-III szkoły podstawowej, dzieci klas IV - VI szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalna, młodzież szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy mają za zadanie stworzenie dziennika lub pamiętnika wspomnień z wakacji spędzonych w Wałbrzychu. Dodatkowym atutem pracy pisemnej będą fotografie. Dziennik powinien obejmować co najmniej jeden miesiąc wakacji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do 25 sierpnia dziennika wspomnień lub pamiętnika z wakacji na adres: ul. Matejki 3, 58-300 Wałbrzych.

Jurorzy przy ocenie będą brali pod uwagę oryginalność, niepowtarzalność, inwencję twórczą autora oraz estetykę.

Fundatorem nagród jest Prezydent Miasta Wałbrzycha Piotr Kruczkowski. Zwycięzcy otrzymają netbooki, aparaty fotograficzne i Mp4. Nagrody dla najlepszych ufundowali również Powiatowa i Miejska Biblioteka "Biblioteka pod Atlantami", Ośrodek Społeczno - Kulturalny Podzamcze.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group