Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5377
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaadoptuj roślinę

Sobota, 21 maja 2022, 11:05
Autor: red
Wałbrzych: Zaadoptuj roślinę
Fot. WOK Wałbrzych
Tego jeszcze nie było! Punkt Adopcji Roślin Domowych działający w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni otwiera swoje drzwi jeszcze szerzej. Podczas święta miasta z zapraszamy wszystkich miłośników roślin do specjalnie przygotowanego stoiska, w którym będzie można wymienić się sadzonkami, podzielić nadwyżką szczepek czy adoptować swój ulubiony gatunek, pod warunkiem, że takowy będzie dostępny w punkcie.

Tegoroczne Dni Wałbrzycha to nie tylko koncerty. To także długa lista wydarzeń towarzyszących, w tym okazja wymiany roślin!

Punkt Adopcji Roślin Domowych powstał dzięki projektowi „Zielony Korytarz” finansowanemu z Fundacji Banku Santander i działa w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury od blisko roku.

W sobotę 28 maja, od godziny 15.oo, miłośnicy wszelkiej zieleni domowej będą mogli spotkać się przy specjalnie przygotowanym stoisku, by porozmawiać, odpocząć na leżaku, napić się pysznej wody z owocami i co najważniejsze, podzielić, wymienić lub oddać roślinę!

Wałbrzyski Ośrodek Kultury dla tych, którzy tego dnia pojawią się w naszym punkcie przygotował niespodziankę. Do osób, które podzielą się roślinami trafią bezpłatne wejściówki na wybrane zajęcia grupowe i wydarzenia przyszłego sezonu kulturalnego w WOK!

Nie ma na co czekać! Jeżeli Wasze parapety uginają się od doniczek i nie macie miejsca na kolejną roślinę, to jadąc na koncert Małgorzaty Ostrowskiej czy finał konkursu „Wałbrzych ma Talent” zabierzcie ze sobą kilka szczepek! Będziemy od godziny 15.oo do 20.oo.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
1
8%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group