Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3748
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zabawa w teatr

Poniedziałek, 11 lipca 2011, 11:55
Aktualizacja: 11:59
Autor: RED
Wałbrzych: Zabawa w teatr
Ubiegłoroczny Teatr Podniebny cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Fot. WOK
Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież w wieku od 12 do 19 lat na bezpłatne warsztaty „Lato w teatrze”

W dniach od 18 do 31 lipca będzie przygotowywany spektakl teatralno – taneczny pt. „W poszukiwaniu Nibylandii”. Cztery grupy wspólnie będą pracować nad spektaklem. Grupa aktorska będzie przygotowywać spektakl teatru tańca współczesnego, arupa muzyczna nad stworzeniem muzyki oraz oprawy dźwiękowej. Grupa kostiumowo-scenograficzna zajmie się oprawą spektaklu. Grupa promocyjno-dziennikarska będzie odpowiedzialna za promocję, współpracę z dziennikarzami. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Zapisy w WOK Biały Kamień, więcej informacji na wok.walbrzych.pl.

- „Lato w teatrze” to atrakcyjna oferta teatralna dla młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn spędzają wakacje w mieście. Teatralne półkolonie odbywają się w kilkunastu miastach w Polsce, młodzież poznaje „alfabet teatru” pod opieką profesjonalnych artystów – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Projekt Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. WOK uzyskał dofinansowanie. Podobne warsztaty, organizowane w ubiegłym roku w ośrodku zostały bardzo wysoko ocenione przez ekspertów instytutu.

Źródło: WOK

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group