Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5582
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Dziećmorowice: Zaborcza miłość

Piątek, 10 czerwca 2022, 6:40
Autor: red
Wałbrzych/Dziećmorowice: Zaborcza miłość
Fot. KMP Wałbrzych
Niebawem przed wałbrzyskim sądem stanie 40–letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z „dwójki” po tym, jak zniszczył samochód obecnemu partnerowi swojej byłej narzeczonej.

Funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w miniony poniedziałek otrzymali zgłoszenie o zniszczonym samochodzie osobowym. Do zdarzenia doszło z 4 na 5 czerwca w Dziećmorowicach na jednym z parkingów przed lokalem gastronomicznym. Sprawca rzucając dużym głazem wybił tylną szybę w pojeździe, uszkodził jego wnętrze oraz pokrywę wewnętrzną bagażnika. Właściciel ocenił straty na ponad 10 tys. złotych.

Policjanci natychmiast ustalili, że za zniszczenie samochodu odpowiada 40-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna w poniedziałek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W toku dalszych czynności przedstawiono zatrzymanemu zarzuty umyślnego zniszczenie mienia, kierowanie gróźb w stosunku do właściciela pojazdu, a także uporczywego nękanie byłej partnerki. W sumie 40-latek usłyszał trzy zarzuty. Teraz może trafić za karty więzienia na 8 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
57%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
43%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group